مقالات مدیریت

هر شرکتی برای موفقیت خود نیازمند مدیریت کارآمد و موثر می باشد. در تعریف این شاخه از علم می توان گفت ” دانش به کاربستن موثر و کارای افراد و منابع انسانی در شاخه های مختلف یک شرکت اعم از برنامه ریزی ، بسیج امکانات ، سازماندهی ، راهبری و کنترل آنها جهت نیل به اهداف اصلی و فرعی یک شرکت یا سازمان” .

علم مدیریت یک از مهمترین شاخه های علمی در کشورهای مطرح جهان می باشد. در کل اکثر کشورهای پیشرفته به رشته های علوم انسانی ارزش بیشتری قائل هستند.

کشورهای پیشرفته به خوبی می دانند به مهندس و دکتر نیاز دارند، اما مهمتر از آنها به افرادی نیاز است تا بتوانند به درستی آنها را مدیریت کرده و برای رسیدن به هدف، همه ی افراد را به نحو صحیحی بسیج کنند.

در این قسمت شما دانش پژوه محترم می توانید مقالات انگلیسی رشته مدیریت را به صورت کاملا رایگان دریافت کنید و همچنین در صورت نیاز ترجمه تخصصی این مقالات را که همگی توسط دانشجویان رشته مدیریت به صورت کاملا تخصصی ترجمه شده اند را دریافت کرده و در کارهای علمی و پژوهشی خود از این مقالات که از مجله های علمی الزویر ، وایلی، اسپرینگر ، امرالد و سایر ژورنالهای معتبر می باشند، استفاده نمایید.

مقالات ترجمه شده

تمامی حقوق مادی و معنوی برای سایت فراپیپر محفوظ است.