دانلود ترجمه مقاله کاربرد هوش مصنوعی و بلاکچین در نوآوری تجاری

عنوان فارسی

نوآوری کسب و کار بر پایه هوش مصنوعی و فناوری بلاکچین

عنوان انگلیسی

Business Innovation based on artificial intelligence and Blockchain technology

کلمات کلیدی

هوش مصنوعی؛ بلاکچین؛ کسب و کار

درسهای مرتبط

مدیریت کسب و کار؛ مدیریت امنیت اطلاعات

تعداد صفحات انگلیسی : 14 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2022 تعداد رفرنس مقاله : 39
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
آیا این مقاله برای بیس پایان نامه مناسب است؟ : بله آیا این مقاله برای ارائه کلاسی مناسب است؟ : بله
وضعیت شکل ها و عنوان شکل ها: ترجمه شده است. وضعیت جداول و عنوان جداول : ترجمه شده است.
وضعیت تایپ فرمول ها : به صورت عکس درج شده است نام مجله مقاله : Information Processing and Management (مدیریت و پردازش اطلاعات)
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 24 صفحه با فونت ۱۴ B Nazanin آیا در بسته تبلیغات سایت نیز قرار داده شده است؟: محتوی بسته این محصول فاقد هر گونه تبلیغات می باشد.
پاورپوینت : ندارد گزارشکار : ندارد شبیه سازی : ندارد
سطح کیفیت ترجمه و ضمانت فراپیپر برای این مقاله چگونه است؟

ترجمه دارای وضعیت طلایی بوده و تا 24 ساعت در صورت عدم رضایت مشتری مبلغ مورد نظر عودت داده خواهد شد.

بعد از خرید این محصول یک فایل برای شما قابل دانلود خواهد بود که دارای ورد (word) ترجمه مقاله است که قابل ویرایش است و همچنین pdf ترجمه مقاله به همراه pdf مقاله انگلیسی برای شما قابل مشاهده خواهد بود. در فایل های دانلود هیچگونه تبلیغاتی وجود ندارد و شما با خیال راحت میتوانید از ترجمه مقاله استفاده کنید.

فهرست مطالب

1. مرور کلی نوآوری کسب و کار بر پایه هوش مصنوعی و فناوری بلاکچین
2. کارهای مرتبط با نوآوری کسب و کار
3. نوآوری کسب و کار بر پایه هوش مصنوعی و فناوری بلاکچین (BI-AIBT) پیشنهادی
4. نتایج و بحث و بررسی
5. نتیجه گیری

ترجمه بخش انگلیسی

نتیجه گیری:
در حوزه نوآوری های کسب و کار، تحلیل فناوری دیجیتال هر روز جالب تر می شود و حفاظت از داده با فناوری بلاکچین را می توان انجام داد. بنابراین این مقاله فرآیندهای کسب و کار را اصلاح می کند و تماس امن میان مشتریان مختلف را بر پایه فناوری های هوش مصنوعی و بلاکچین حفظ می کند. پاسخ دهنده های کمی از دو بخش بازار وجود دارند که شواهد مشاهده¬ای کیفی جمع آوری می کنند. نوآوری کسب و کار بر پایه هوش مصنوعی و فناوری بلاکچین بر استفاده از رسانه های اجتماعی برای ارتباط برندها و شمتریان تاکید می کند، به صورت آنلاین و آفلاین عمل می کند تا بر رفتار مشتری تاثیر بگذارد. نوآوری کسب و کار بر پایه هوش مصنوعی و فناوری بلاکچین توسط شرکت تحلیل می شود و توزیع و مشابهت در توسعه ارزش، راهبرد و تاثیر دیجیتالی شدن بر کسب و کار را بررسی می کند. به علاوه مدل کسب و کار می تواند روابط میان ظرفیت سازمانی و توانایی های کارکنان را ارتقا دهد. یافته های آزمایشی نشان می دهد که تبدیل به دیجیتال شدن معمولاً مهم برشمرده می شود و راهبردها برای نوآوری کسب و کار را افزایش می دهد. نتیجه عددی نوآوری کسب و کار بر پایه هوش مصنوعی و فناوری بلاکچین پیشنهادی نسبت های زیر را ارتقا می دهد: نسبت پیش بینی تقاضا (97.1%)، نسبت کیفیت محصول (98.3%)، نسبت توسعه کسب و کار (98.9%)، نسبت تحلیل رفتار مشتری (96.3%)، و نسبت رضایت مشتری (97.2%).

نمونه متن انگلیسی مقاله ---> نتیجه گیری

Conclusion:
In the field of business innovations, digital technology analysis is becoming more interesting, and data protection by technology Blockchain can be maintained. Therefore, this paper improves market processes and sustains safe contact between different customers based on artificial intelligence and blockchain technologies. There are few key respondents from two different market sectors to gather the qualitative observational evidence. BI-AIBT emphasizes using social media to connect brands and consumers; operates online and offline experiences to affect customer behavior. BI-AIBT is assessed by the company and explored the distinction and similarity in value development, strategy, and business capture effect of digitization. In addition, BT can enhance the relationship between organizational capacity and employees’ capabilities. The experimental findings show that digital transformation is typically considered important and increases strategies for business innovation. The numerical outcome of the proposed BI-AIBT enhances the demand prediction ratio (97.1%), product quality ratio (98.3%), Business development ratio (98.9%), customer behavior analysis ratio (96.3%), and customer satisfaction ratio (97.2%).

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله کاربرد هوش مصنوعی و بلاکچین در نوآوری تجاری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 7 =

مقالات ترجمه شده

تمامی حقوق مادی و معنوی برای سایت فراپیپر محفوظ است.