دانلود ترجمه مقاله بررسی ساختار رهبری چند سطحی در زمینه مدیریت عملکرد

عنوان فارسی

چارچوب فرایند رهبری چند سطحی در مدیریت عملکرد

عنوان انگلیسی

A multilevel leadership process framework of performance management

کلمات کلیدی

مدیریت عملکرد؛ رهبری؛ شیوه های HR (منابع انسانی)

درسهای مرتبط

مدیریت رفتار سازمانی؛ مدیریت منابع انسانی

تعداد صفحات انگلیسی : 14 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2019 تعداد رفرنس مقاله : 102
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
آیا این مقاله برای بیس پایان نامه مناسب است؟ : بله آیا این مقاله برای ارائه کلاسی مناسب است؟ : بله
وضعیت شکل ها و عنوان شکل ها: ترجمه شده است. وضعیت جداول و عنوان جداول : جدول ندارد.
وضعیت تایپ فرمول ها : فرمول ندارد نام مجله مقاله : Human Resource Management Review (مجله مدیریت منابع انسانی)
تعداد صفحات ترجمه تایپ شده با فرمت ورد با قابلیت ویرایش : 24 صفحه با فونت ۱۴ B Nazanin آیا در بسته تبلیغات سایت نیز قرار داده شده است؟: محتوی بسته این محصول فاقد هر گونه تبلیغات می باشد.
پاورپوینت : ندارد گزارشکار : ندارد شبیه سازی : ندارد
سطح کیفیت ترجمه و ضمانت فراپیپر برای این مقاله چگونه است؟

ترجمه دارای وضعیت طلایی بوده و تا 24 ساعت در صورت عدم رضایت مشتری مبلغ مورد نظر عودت داده خواهد شد.

بعد از خرید این محصول یک فایل برای شما قابل دانلود خواهد بود که دارای ورد (word) ترجمه مقاله است که قابل ویرایش است و همچنین pdf ترجمه مقاله به همراه pdf مقاله انگلیسی برای شما قابل مشاهده خواهد بود. در فایل های دانلود هیچگونه تبلیغاتی وجود ندارد و شما با خیال راحت میتوانید از ترجمه مقاله استفاده کنید.

فهرست مطالب

1. مقدمه
2. مروری کوتاه بر مقالات مربوطه
3. چارچوب فرایند رهبری چند سطحی در مدیریت عملکرد
4. مسیرهای آینده
5. نتیجه گیری

ترجمه بخش انگلیسی

نتیجه گیری:
سیستم‌های مدیریت عملکرد در حال تغییر هستند و پیشرفت‌های اخیر در این زمینه حاکی از نیاز به بررسی دقیق‌تر پویایی‌های رابطه‌ای است که این سیستم‌ها را در عمل قرار می‌دهند. چارچوب فرایند رهبری مدیریت عملکرد ارائه شده در این مقاله ، مولفه های مدیریت عملکرد را در چندین سطح تجزیه و تحلیل با پویایی رابطه ای به عنوان تکیه گاه ادغام می کند. به دنبال فراخوان محققان و متخصصان برای توجه بیشتر به روابط مدیر و کارمند ، این چارچوب نشان می دهد که تعاملات مداوم بین مدیر و کارمند ، واحدهای سازنده فردی در روند مدیریت عملکرد را تشکیل می دهد. استفاده از این چارچوب فرایند رهبری چندسطحی در تحقیقات مدیریت عملکرد می تواند به ما کمک کند تا درک کنیم که چگونه این فرایندها از رهبران کانونی تا گیرندگان تأثیر در چندین سطح تجزیه و تحلیل می شوند. تحقیقات آتی می‌توانند از این چارچوب فرآیند رهبری برای فرموله کردن پرسش‌های پژوهشی که قابل آزمودن هستند و دارای مفاهیمی برای فرآیندهای مدیریت عملکرد در عمل هستند، استفاده کنند.

نمونه متن انگلیسی مقاله ---> نتیجه گیری

Conclusion:
Performance management systems are changing and recent developments in this area suggest a need to more closely examine the relational dynamics that put these systems into action. The leadership process framework of performance management introduced in this paper integrates the components of performance management across multiple levels of analysis with relational dynamics as the fulcrum. Following the call from researchers and practitioners to pay more heed to manager-employee relationships, the framework highlights that the ongoing interactions between manager and employee make up the individual building blocks of the performance management process. Applying this multilevel leadership process framework to performance management research can help us understand how these processes unfold from focal leaders to recipients of influence across multiple levels of analysis and vice versa. Future research can use this leadership process framework to formulate research questions that are testable and have implications for performance management processes in practice.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله بررسی ساختار رهبری چند سطحی در زمینه مدیریت عملکرد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =

مقالات ترجمه شده

تمامی حقوق مادی و معنوی برای سایت فراپیپر محفوظ است.